WHEREVER YOU NEED COMPRESSED AIR

NEDEN ESCOMP ?

Ana Sayfa / Neden Escomp ?
vidalı kompresör

Kullanıcı Dostudur

Escomp, kompresörlerini üretirken uzun ömürlü olması hedefi ile kurgular. Bu sebeple uygun maliyetli periyodik bakımlarını aksatmazsanız ürünlerimizden yüksek verim alır, uzun süre işletmenize fayda sağlayabilirsiniz.

7/24 Ulaşılabilirlik

Üretiminizi aksatmamak için Türkiye'nin her yerindeki tecrübeli servis kadromuzla 7/24 her an yanınızdayız.

Fayda Sağlar

Teknoloji durmadan gelişirken biz AR-GE çalışmalarımızı aynı hızda sürdürüyoruz. Bu sebeple ürünlerimiz üretim biçimi ve kullanım kolaylığı bakımından kullanıcısına yüksek fayda sağlamak üzere tasarlanır.

Kolay Bakım

Ürünlerimizin bakımı kolay ve düşük maliyetli olması açısından kolaylıkla demonte edilebilir bir üretim biçimi kurguladık. Bu şekilde periyodik bakım vakit kaybını minimuma, ürün verimliliği maksimuma taşıdık.

Pratik Kullanım

Ürünlerimiz kullanıcı dostu kontrol panelleri ile üretilerek kullanıcısını memnun eden yüksek güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.

Sorunsuzdur

Ürünlerimiz ciddi Ar - Ge çalışmaları ve yıllar içinde edinilmiş tecrübeler ışığında birbiri ile uyumlu ve yüksek kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Tecrübe ile paralel olası sorunlar üretim aşamasında kurgulanarak önlemleri özenle alınmıştır.

Sessizdir

Ürünlerimizde kullanılan vida grupları, muadillerine göre daha büyük boyutta vidalar olduğundan ötürü daha düşük devirlerde çalışmaktadır. Kabin içi ses izolasyonu sağlayan alev almaz sünger ve kapaklarda özel kaporta fitilleri kullanışmıştır.